İADE VE DEĞİŞİM FORMU

İade Prosedürü

Tüketici “liwali.com.tr” web sitesi üzerinden sipariş edilen ürünler, teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içinde cayma hakkını kullanabilir. Kullanılmış, ambalajına zarar verilmiş ürünler kabul edilmeyecektir.  İade için göndereceğiniz ürün / ürünler kullanılmamış, kirlenmemiş, tadilat görmemiş olması kaydı ile aksesuarları, varsa hediyesi, varsa kolisi (zarar görmemiş halde) ile birlikte gönderilmelidir.

Cayma hakkını kullanan tüketiciye, masraf ve bedeller hariç tüm ödemeler, 30 gün içinde iade edilir.

Ücret iadesi, ürün/ürünleriniz bize ulaştıktan sonra incelenir ve iade koşullarına uygun olduğu takdirde kabul edilerek tüketicinin sipariş ederken kullandığı ödeme aracı ile sağlanır.

Geri ödemenin hesaba yansıma süresi bankaya göre değişiklik gösterecektir. Lütfen hesabınıza kontrol etmeyi unutmayınız.

Mağazalarımıza yapacağınız iadelerde geri ödeme, siparişte kullandığınız ödeme metodu kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Ancak, havale/EFT ve kapıda nakit ödeme metotlarından biriyle oluşturulan siparişlerin geri ödemesi tüketicinin IBAN bilgileri alınarak banka hesabına yapılmaktadır.

Havale/EFT ile oluşturulan siparişlerin iadesi durumunda ödeme yapılırken banka tarafından tahsis edilen tutarın iadesi yapılamamaktadır.

“liwali.com.tr” web sitesinde yapılması istenen değişim ve iade taleplerinin yine ilgili site üzerinden talep oluşturarak (veya telefon vasıtası ile iletişim kurarak) yapılması gerekmektedir.

Değişim Prosedürü

6502 Tüketicinin korunması hakkındaki kanuna göre, sipariş edilen ürünü; teslim aldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde kullanılmadığı tespit edildiği taktirde aynı ürün grubundan farklı bir ürün ile değiştirilebilir.

Faturanın arkasındaki forma “Değişim Talebi” olduğunu yazılı olarak belirtip, değişim yapmak istediğiniz ürünün yerine hangi ürünü (beden – renk – ürün kodu) istediğinizi yazmanızı rica ederiz.

Değişim yapılacak ürünün kullanılmamış, kirlenmemiş ve tadilat görmemiş olmalıdır.

Değişimini yapmak istediğiniz ürün/ürünleri faturası ile beraber, fatura üzerinde bulunan merkez adresimize kargo yolu ile göndermeniz gerekmektedir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR